Halı yıkama zordur. Sizin için uygun fiyata halı yıkayacak birileri var iken siz neden yorulasınız ki? Bırakın siz ayak üstüne ayak atın ve halılarınızı Bornova Halı Yıkama yıkasın. İzmir’de hizmet veren Bornova Halı Yıkama firması siz değerli müşterilere Bornova’da etkin ve profesyonel bir şekilde hizmet vermektedir. Halılarınızı evinizden alıp, yıkandıktan sonra tekrar evinize getirilmektedir. Üstelik servis için extra bir ücret ödemiyorsunuz.

Bornova’nın neresinde olursanız olun halılarınızı tertemiz bir şekilde yıkatmak üzere Bornova Halı Yıkama firması ile iletişim kurabilirsiniz. Halılarınız profesyonel kişilerce profesyonel makinelerle yıkanmaktadır. Yıkama işlemi sırasında halılarınıza hiçbir şekilde zarar gelmemektedir. Halılarınızın her santimetrekaresi temizlenip dezenfekte edilir.

Bornova Halı Yıkama

Eğer elde halı yıkıyorsanız bu oldukça yorucu bir iştir ve üstelik halılarınızı ne kadar silerseniz silin tam anlamıyla dezenfekte etmeniz zordur. Çünkü siz sadece elde yıkama yapıyorsunuz. Oysa Bornova Halı Yıkama firması son model temizlik makineleri ile halılarınıza zarar vermeden halılarınızı tertemiz yapmaktadır. Bu makineler oldukça pahalı olup sizin bu makineleri almanız pek mümkün değildir. Bu makineleri satın almanız halinde bile amorti etmeniz bir ömür sürebilir. O yüzden halılarınızı profesyonel firmalar tarafından temizlenmesi sizin için daha avantajlı olacaktır.

Çok uygun fiyata halılarınızın hepsini dezenfekte ettirebilirsiniz. Tüm kış, evlerin pencereleri kapalı olduğu için içeriye sadece belirli aralıklarla açtığınız pencereden hava girmektedir. Bu yüzden bütün bir kış boyunca içerdeki havayı teneffüs etmek zorunda kalıyorsunuz. Eğer halılarınız yeteri kadar dezenfekte etmez iseniz kışın halılarınız yüzünden alerji kapabilir üstelik hasta bile olabilirsiniz. Halı yıkamanın en büyük amaçlarından biri de budur. Halı oldukça kirlendiği için üzerinde çeşit çeşit mikrop barındırmaktadır. Bu mikroplar havayla birlikte insan vücuduna geçebilir ve insanın bağışıklık sistemini olumsuz bir şekilde etkileyebilir. İşte bunu engellemek için halılarınızı dezenfekte etmenizde büyük bir fayda var. Özellikle yeni doğmuş bebekler ve çocuklar sürekli halı üzerinde oyun oynadıkları için halıların temiz olması çok büyük bir önem arz etmektedir. Çocuklarınızı düşünüyorsanız halılarınızı elde yıkama yerine Bornova Halı Yıkama ile halılarınızı yıkayın. Üstelik ücretsiz servis imkânı ile halılarınızı çok uygun bir fiyata yıkatabilirsiniz. Halılarınız asla ve asla kırılmaz ve katlanmaz. Halılarınız deforme olmadan ve zarar görmeden yıkanır.

Rulo santrüfüj yöntemiyle yıkanan halılar hiçbir şekilde zarar görmez ve halılarınız tertemiz olur. El dokuma ve yün halılarınız varsa hiç endişelenmeyin çünkü bu halılar titiz bir şekilde yıkanır. Bu halılarınıza asla zarar gelmez ve renkleri birbirine karışmaz. Bu halılar yıkanır yıkanmaz hemen sıkılır ve böylece renklerinin birbirine karışması önlenir. Eğer halılarınızın renkleri birbirine karışmış ise Bornova Halı Yıkama firması ile halılarınızın renklerini düzeltebilirsiniz. Eğer daha önce kalitesiz bir firma ile çalışmış iseniz ve halılarınız zarar görmüş ise Bornova Halı Yıkama ile onarım yaptırabilirsiniz.

BORNOVA HALI YIKAMA İLETİŞİM BİLGİLERİ

345 00 39