Halıları tamamen temizlemek zordur ve hatta çoğu halı yıkama firması bile halıları tam anlamıyle temizleyememektedir. Halıları tamamen temizlemek için profesyonel halı yıkama firmaları ile çalışılmalıdır. Halılarınızı tamamen temizlettirmek istiyorsanız Buca Halı Yıkama firması ile çalışabilirsiniz. Halılarınız derinlemesine temizlenir ve evlerinize teslim edilir.

Buca’nın neresinde olursanız olun halılarınız evinizden alınır ve sonra size teslim edilir. Halılarınız birbirinden özel yöntemlerle yıkanır ve halı türünüze göre bu yöntemler değişir. Elinizde çok hassas halılarınız olsa bile halılarınız asla zarar görmeden yıkanır ve size teslim edilir. Halılarınız yıkandıktan sonra asla kirlenmeyecek bir şekilde kurutulur ve paketlenir. Böylece siz halılarınızı alana dek halılarınız kirlenmez. Siz de gönül rahatlığı içerisinde halılarınızı kullanabilirsiniz.

El dokuma ve yün halılarınız varsa bu halıları gönül rahatlığı içerisinde halı yıkama firmasına teslim edebilirsiniz. Özel yöntemlerle halılarınız yıkanır ve deforme olmayacak bir şekilde size teslim edilir. Halılarınıza su değmeden temizlenmesini istiyorsanız halılarınızı kuru temizleme olacak şekilde teslim edebilirsiniz. Böylece halılarınız kuru temizleme bir şekilde temizlenir ve dezenfekte edilir. Halılarınız kuru temizlemede çok özel tozlar sayesinde temizlenir. Öncelikle özel olarak hazırlanmış tozlar halılarınıza serpilir. Tozlar mikropları kendi etrafına topladıktan sonra güçlü bir elektrikli süpürge ile halılarınız temizlenir. Böylece halılarınız su değmeden temizlenmiş olur. Halılarınızın derinlemesine temizlenmesi istiyorsanız halılarınız yarı otomatik ve tam otomatik makinelerde temizlenir. Halılarınız neredeyse el değmeden yıkanır ve size paketlenerek teslim edilir.

Buca Halı Yıkama

Halılarınızı aynı zamanda buharlı yıkama olacak şekilde teslim edebilirsiniz. Bu yıkama şekli çok etkili bir yöntemdir ve halılarınızı dezenfekte etmede yardımcıdır. Bildiğiniz üzere buhar çok güçlü temizleyicidir ve neredeyse tek başına bile mikropları temizleyebilir. Halılarınız temizleyicilerle birlikte buharla beraber temizlenir ve size teslim edilir. Halılarınız istediğiniz şekilde temizlenir ve dezenfekte edilir. Siz de gönül rahatlığı içerisinde halıları kullanabilirsiniz. Ailenizin sağlığınızı çok önemsiyor iseniz halıları elde yıkamak yerine halı yıkama firmasında yıkamanız daha doğru olacaktır. Çünkü siz evde ne yaparsanız yapın o halıyı tam anlamıyla temizleyemeyeceksiniz.

Halı yıkama firmasına teslim ederseniz çok güçlü makineler sayesinde halılarınız yıkanır ve dezenfekte edilir. Halılarınız en son kalite kontrol testinden geçirildikten sonra evinize kadar getirili ve sizlere teslim edilir. Eğer halılarınız zarar görmesinden veya renklerin birbirine karışmasından endişe duyuyorsanız halılarınız hiçbir şekilde zarar görmez. Hatta halılarınızın onarımı bile yapılır ve ilk günlü gibi size teslim edilir. Siz de sıfır bir halı almış gibi halınızı teslim aldıktan sonra büyük bir heyecan ile halılarınızı istediğiniz yere serebilirsiniz. Unutmayınız ki halılarınızı aldıktan sonra da halılarınızı haftada en az bir kere yıkamanız gerekir. Çünkü kışın pencereler sürekli kapalı olduğu için kapalı bir alanda mikroplar çabuk ürerler. Bu yüzden halıları sürekli yıkamanız gerekir.

BUCA HALI YIKAMA İLETİŞİM BİLGİLERİ

345 00 39