Gaziemir Halı Yıkama

Siz de Gaziemir Halı Yıkama firması ile halılarınızı yıkayın ve kışın tertemiz halılar üzerinde keyifli dakikalar geçirin. Özellikle aile bireyleri halı üzerinde oturmayı seviyor ise ve çocuklar da sürekli halı üzerinde oyun oynuyor ise halıların dezenfekte edilmesi kaçınılmazdır. Halılarınızı elde yıkamanız halılarınızın yüzeysel bir şekilde temiz olacağı anlamına gelir çünkü halı dipleri temizlenmesi zor olan yerlerdir. Bu yüzden elde ne kadar yıkarsanız yıkayın halı diplerini yıkamanız çok zordur. Yıkasanız bile tüm mikropları öldüremezsiniz. İşte bu yüzden tüm mikroplardan kurtulmak ve tertemiz bir halıya sahip olmak istiyorsanız halılarınızı Gaziemir Halı Yıkama firmasına teslim edin. Böylece halılarınız tertemiz olur ve siz de kışın tertemiz halılar üzerinde istediğiniz şekilde zaman geçirebilirsiniz. Özellikle çocuklar sürekli halı üzerinde olduğu için onlar daha çok tehlike içerisindeler. Eğer çocuklarınızın sağlığını düşünen bir anne iseniz halılarınızın %100 bir şekilde temiz olmasını istersiniz.

Gaziemir Halı Yıkama

Halılarınızın %100 bir şekilde temiz olmasını istiyorsanız siz de Gaziemir Halı Yıkama firmasına halılarınızı teslim edebilirsiniz. Halılarınız asla zarar görmeden yıkanır ve sizlere teslim edilir. Size sadece ayaküstüne ayak atmak ve kahvenizi içmek kalır. Siz kahvenizi içerken halılarınız son model makineler ile neredeyse el değmeden tam otomatik makineler ile yıkanır. Daha sonra halılarınız temiz yerlerde kuruturlu ve mikrop gelmeyecek bir şekilde paketlenir. Sonra siz nerede olursanız olun halılarınız oraya teslim edilir. Eğer halılarınızın zarar görmesinden korkuyor veya halılarınızın renklerinin birbirine karışmasından endişe duyuyorsanız merak etmenize gerek yok çünkü Gaziemir Halı Yıkama firmasında halılarınız hiçbir şekilde zarar görmez. Halılarınız %100 dezenfekte edilene kadar çok titiz bir şekilde temizlenir ve sizlere teslim edilir. Size ise tek bir şey düşüyor o da halıları aldıktan sonra halıları istediğiniz bir şekilde sermek. Eğer halılarınız bozulmuş, renkleri birbirine karışmış veya yırtılmış ise bu halıların onarımını yaptırabilirsiniz. Halılarınız ilk günkü gibi tamir edilir, yıkanır ve sizlere teslim edilir. Çok uygun fiyata halılarınızın hem onarımı hem de yıkaması yapılır. Nerede olursanız olun ücretsiz bir şekilde evinize kadar gelinir ve halılarınız alınır. Halılarınız tertemiz olduktan sonra yine ücretsiz bir şekilde halılarınız size teslim edilir. Tabi halılarınızı aldıktan sonra halılarınızı kış bitene kadar temizlemez iseniz halılarınızın firmaya göndermenizin hiçbir anlamı kalmaz. Kapalı alanda halıları uzun süre kaldıkları için üzerlerinde hemen mikrop birikmeye başlar.

Eğer halıları sürekli yıkamaz iseniz bu mikroplar zamanla çoğalır ve çeşitlenirler. Zamanla havaya, havadan da size bulaşabilirler. Bu yüzden halılarınızı teslim aldıktan sonra muhakkak sürekli halılarınızı yıkamanız gerekir. Aksi takdirde halılarınızı boşuna yıkamış olursunuz. Eğer ailenizde küçük çocuk varsa daha sık halılarınızı yıkamanız gerekir. Halılarınızı haftada en az bir kere yıkamanız gerekir.

GAZİEMİR HALI YIKAMA İLETİŞİM BİLGİLERİ

345 00 39